O nas

Praca

  • Stanowisko: Inżynier Oprogramowania / Software Engineer Nr ref.: SWE (DT)/2016

    Zespół Data Management zajmujący się analizą oraz rozwojem serwisów do przetwarzania bardzo dużych ilości danych (big data) planuje dynamiczny rozwój funkcjonalności systemu.

    W związku z tym, poszukuje zdolnych i energicznych osób, które zainteresowane są rozwojem serwisów w równoległej, rozproszonej architekturze.

    Zadania:

    ·    projektowanie i implementacja modułów związanych z masowym przetwarzaniem danych

    ·    operacje na bardzo dużych zbiorach danych

    (miliardy rekordów w bazie danych, złożone struktury danych, algorytmy wydajnego przetwarzania, użycie „no sql databases”)

    ·    optymalizacja istniejących algorytmów i implementacji z naciskiem na jakość i wydajność

    (obsługa milionów rekordów dziennie)

    ·    aktywny udział w projektowaniu, implementacji modułów jak również w decyzjach zespołu

    ·    wsparcie techniczne produktów działających w produkcji

    Wymagania:

    ·    wykształcenie wyższe informatyczne lub w pokrewnej dziedzinie

    ·    wiedza w zakresie:

    -  programowania obiektowego

    -  algorytmów i struktur danych

    -  relacyjnego modelowania danych

    ·    umiejętność programowania w języku Java oraz SQL (MS SQL server lub Oracle)

    ·    dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, mile widziana znajomość języka niemieckiego

    ·    zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

    ·    chęć rozwoju i poznania nowoczesnych technik przetwarzania danych przy użyciu rozwiązań „big data” (Hadoop) oraz „no sql databases” (np. Neo4j, MongoDb)

    ·    chęć pracy stosując dobre praktyki programowania w stylu „clean code”

    Oferujemy:

    ·    wyjątkową atmosferę w zespole

    ·    pełną wyzwań pracę nad nietrywialnymi problemami.

    ·    możliwość poznania zaawansowanych algorytmów i technologii przy interesujących międzynarodowych projektach

    ·    „know how” na temat technik przetwarzania dużych ilości danych przy użyciu Java oraz SQL

    ·    styl pracy agile (Scrum/Kanban)

    ·    konkurencyjne wynagrodzenie

    ·    pakiet socjalny

    Prosimy o przesłanie podania składającego się z CV i listu motywacyjnego w języku angielskim na adres: recruitment@deltavista.com. Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy również o dołączenie poniższego oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)".

  • Stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Klienta / Junior Customer Support Specialist Nr ref.: SUP (CRIF)/2017

    W związku ze wzrostem liczby klientów na rynku polskim poszukujemy zdolnych i energicznych osób, zainteresowanych wsparciem procesu obsługi klientów.

    Zadania:

    ·    bezpośrednie wsparcie klienta końcowego na rynku polskim

    ·    wsparcie Partnerów oraz wewnętrznych działów w obsłudze klientów

    ·    rozwój i utrzymanie dokumentacji dotyczącej wsparcia

    Wymagania:

    ·    komunikatywność i zorientowane na klienta końcowego

    ·    samodzielność, dokładność oraz terminowość

    ·    ogólna wiedza z zakresu systemów informatycznych

    ·    dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

    ·    chęć uczenia się

    Oferujemy:

    ·    możliwość rozwoju w zakresie procesów wsparcia obsługi klienta

    ·    szkolenia